Praktyczne ogrodzenia/bramy

Główna Fora Bramy Bramy posesyjne/wjazdowe Praktyczne ogrodzenia/bramy

Otagowano: ,

Temat zawiera 6 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  szymons 3 miesięcy, 1 tydzień temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #4696 Odpowiedź

  barlik
  Uczestnik

  Witam, ładne modele teraz wszędzie są ale co jets praktyczne i nie aż tak drogie? co sie u Was sprawdza, prosze o podpowiedź, bo jestem na etapie wyboru, rozważam teraz ogrodzenia, które będą praktyczne i na lata.

 • #4825 Odpowiedź

  CptJack
  Uczestnik

  Do opisu idealnie pasowałoby moim zdaniem ogrodzenie stalowe. Takie ogrodzenie będziesz miał na lata. Do tego istnieje możliwość stworzenia naprawdę wyjątkowo wyglądającego ogrodzenia, które będzie prezentować się świetnie w połączeniu z ogrodem. Sam mam takie ogrodzenie wykonane przez firmę Przemysława Szymańskiego Kowalstwo (https://www.kowalstwo.com.pl/) i jestem bardzo zadowolony. Takie ogrodzenie jest jednym z najwytrzymalszych.

 • #4894 Odpowiedź

  Krysinski

  Wybór między np. ogrodzeniem panelowym, a siatką ogrodzeniową będzie zależał od tego jaki stopień zabezpieczenia i prywatności chciałbyś uzyskać. Na pewno polecam sprawdzonych producentów, ponieważ wybierając ich masz pewność, że posłuży Ci przez lata. Dodatkowo produkt objęty jest gwarancją. W tym momencie na rynku bardzo popularne są ogrodzenia panelowe o horyzontalnym ułożeniu szczebli. Zapewniają bezpieczeństwo i prywatność, a ich klasyczny design pasuje do większości projektów architektonicznych. Co myślisz o takiej propozycji?

  Panele ogrodzeniowe Horizen
  http://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/realizacja_dom_prywatny_Zielonki_Dlugopolska_Horizen/betafence-panele-ogrodzeniowe-horizen-zielonki_thumb640x480.jpg

 • #4925 Odpowiedź

  LeonM
  Uczestnik

  Bardzo dużo na rynku jest firm zajmujących się bramami , ja potrzebowałem słupków do ogrodzenia , i szczególną moją uwagę przykuła firma Inex , ciekawe oferty i przystępne ceny http://www.inex-24.pl/ogrodzenia_palisadowe.html

 • #5366 Odpowiedź

  Magdalena Ogórkowska

  Ja mam u siebie ogrodzenie stalowe malowane proszkowo od Sandc i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam ogrodzenie ze stali, bo mam pewność, że przeżyje ze mną długie lata, nie tak jak ogrodzenie drewniane.
  Tu macie zdjecie podobnego ogrodzenia do mojego, tylko ja wybrałam trochę wyższe.
  http://sandc.pl/

 • #5543 Odpowiedź

  okraz
  Uczestnik

  Wybór ogrodzenia to rzecz indywidualna i przed jego wybraniem trzeba zastanowić się jaki jest jego główny cel, oraz jak chcemy by wyglądało, z pomocną ręką wychodzi strona http://www.abcwnetrza.pl/panele-ogrodzeniowe-cena-moze-nas-zaskoczyc/ na której jest kilka dobrych porad

 • #5589 Odpowiedź

  szymons
  Uczestnik

  Faktycznie najtrwalszym wydaje się być ogrodzenie metalowe, mimo to drewniane ma swój niepowtarzalny klimat, ciekawe czy jest możliwość lakierowania ogrodzenia metalowego na strukture drewna jak np. drzwi wejściowe.

Odpowiedz na: Praktyczne ogrodzenia/bramy
Twoje dane:
Pokaż przyciski
Ukryj przyciski