Podłoga tarasu

Główna Fora Podłogi Podłogi Drewniane Podłoga tarasu

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Rafał Wyszewski 3 tygodnie, 5 dni temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #4637 Odpowiedź

  pablo

  czesc . pomoglby mi ktos tutaj w sprawie zabezpieczenmia podlogi na tarasie ? boje sie ze przez za duza wilgoc na zewnatrz i pogode sie zniszczy . help !

 • #4676 Odpowiedź

  Ekspert Bondex

  Witaj! Rozumiem Twoje obawy, w szczególności gdy taras jest nowy. Nie masz się jednak czym przejmować, bo pomoże Ci w zupełności impregnacja poprzez olejowanie. Proponuję Ci użycie preparatu Bondex Extreme Oil, głownie dlatego, że jest 4 razy silniejszy niż tradycyjne oleje. Poza tym, że ochroni on Twój taras przed szkodliwym działaniem promieni UV, wody i innych czynników atmosferycznych, wytworzy także efekt antypoślizgowy, a czas jego schnięcia nie przekroczy 1 godziny. Środek dostępny jest w czterech różnych odcieniach i nie należy go stosować poniżej temperatury 5 stopni C. Po zastosowaniu preparatu wszelkie zmartwienia dotyczące podłogi na zewnątrz powinny odejść w zapomnienie.
  Ekspert Bondex

 • #4759 Odpowiedź

  jagos

  Stoję dopiero przed zakupem odpowiedniej podłogi na taras i długo zastanawiam się jaką podłogę wybrać i jaką ją zabezpieczyć by nic się z nią nie działo podczas zimy. Może okazać się to dużym wyzwaniem dlatego zależy mi na podłodze dobrej jakości takiej jak tutaj https://wild-wood.pl/deski-tarasowe/. Myślę że wybór odpowiednich desek na taras do już 60 % sukcesu.

 • #5928 Odpowiedź

  Rafał Wyszewski

  A my na taras wybraliśmy kostkę brukową Linea Platynowa od Pozbruk i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony jakością jej wykonania, zabezpieczeniem przed wnikaniem wilgoci oraz ogólnie całym efektem wizualnym.

Odpowiedz na: Podłoga tarasu
Twoje dane:
Pokaż przyciski
Ukryj przyciski