Konstrukcje stalowe – jaki producent

Główna Fora Dyskusja ogólna Konstrukcje stalowe – jaki producent

Temat zawiera 6 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  okko 1 miesiąc, 2 tygodnie temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #4548 Odpowiedź

  klomert2

  Czy ktoś z obecnych na forum orientuje się w konstrukcjach stalowych? Jeśli tak to może wiecie, czy produkcja konstrukcji stalowych jest kosztowna? Dodatkowo może znacie jakiś dobrych producentów? Sporo dobrych opinii słyszałem o firmie MetBud, jednak chciałbym jeszcze zrobić rozeznanie!

 • #4592 Odpowiedź

  Wiktor Jagielski

  O tej firmie nie słyszałem, ale z tego co wiem, konstrukcje stalowe zawsze wiążą się z większą inwestycją np. halami produkcyjnymi do których w późniejszym czasie konieczne jest dokupienie takiego sprzętu. Więc może warto się nad tym od razu zastanowić?

 • #5297 Odpowiedź

  Ryder12
  Uczestnik

  Ja od dawna opieram się na firmie http://pom-sztum.pl . Ich marka to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości a także wyprodukowanej, porządnej stali czarnej i nierdzewnej. Oferta ich także obiera się na obróbce CNC z której równie często korzystam.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  Ryder12.
 • #5459 Odpowiedź

  lokko
  Uczestnik

  Dosyć znana firma z branży konstrukcji stalowych to http://www.frisomat.pl/Strona-g%C5%82%C3%B3wna.aspx. W ofercie mają hale na potrzeby różnych branż, magazyny, chłodnie, hale produkcyjne itd.

 • #5581 Odpowiedź

  Hermenka
  Uczestnik

  Firma Commercecon projektuje, produkuje i montuje konstrukcje hal stalowych. Podstawowy element nośny tych konstrukcji to stalowe ramy, wykonywane ze spawanych dwuteowników, które wyróżnia zmienna wysokość środnika, jak również ramy wyposażone w dźwigary kratownicowe. Ich projektanci stawiają na rozwiązania umożliwiające optymalne wykorzystanie konstrukcji przy maksymalnym dopasowaniu do potrzeb i wymagań inwestorów, również ekonomicznych. Porównując firmy świadczące takie usługi ta wypadła najlepiej i z nimi współpracowaliśmy.

 • #5636 Odpowiedź

  malik

  Budowa hali to jedna sprawa, a druga to jej odpowiednie wyposażenie. Chodzi głównie o dobrej jakości, bezpieczne podnośniki. U nas w magazynie mamy kilku firm podnośniki, ale najlepsze są z http://haulotte.pl/. Niewielkie gabarytowe, za to z dużym udźwigiem. Bardzo dobre mają też zabezpieczenie przed wywróceniem się (co przy pracach magazynowych ma ogromne znacznie).

 • #5841 Odpowiedź

  okko

  Sporo tu dobrych rad, jeśli chodzi o budowę i wyposażenie hal, ale nikt nie wspomniał o biernych systemach ochrony przeciwpożarowej. A przecież to podstawa jeśli chodzi o bezpieczeństwo hali i pracowników w niej pracujących. W dodatku nie jest to jakaś skomplikowana sprawa, można o takich systemach poczytać na stronie firmy Protector – http://dylatacjeppoz.pl/, która się tą problematyką od lat zajmuje.

Odpowiedz na: Konstrukcje stalowe – jaki producent
Twoje dane:
Pokaż przyciski
Ukryj przyciski