Garaż czy wiata

Główna Fora Bramy Segmentowe Bramy Garażowe Garaż czy wiata

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  ryszko 3 miesięcy, 1 tydzień temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #4688 Odpowiedź

  jagos

  Zdecydowanie wybrał bym garaż i kupił do tego solidną bramę garażową. Zobaczysz , że takie połączenie posłuży Ci przez lata i będziesz bardziej zadowolony niż z wiaty. Widziałem, ze bramy garażowe można znaleźć na stronie Mirmo, wydaje mi się że bedą jednymi z lepszych dostępnych na rynku.

 • #5280 Odpowiedź

  Adam

  u nas w domu są dwa samochody i też początkowo myśleliśmy o wiacie ale ostatecznie postawiliśmy na garaż i bramę z torsystem butzbach bo nie miałbym gdzie trzymać narzędzi, kosiarki czy rowerów, natomiast z planowanej wiaty powstała przytulna altanka która rewelacyjnie sprawdza się podczas grillowania w lecie

 • #5396 Odpowiedź

  Ryder12
  Uczestnik

  Garaż, zdecydowanie. W połączeniu z odpowiednią bramą garażową jest najlepszym miejscem zarówno na ochronę pojazdu jak i dodatkowy składzik. To właśnie znalezienie odpowiedniej bramy garażowej stanowiło dla mnie nie lada problem. Jednakże, dopiero oferta http://oknajachimczak.com/ w zupełności spełniła moje oczekiwania i to właśnie ich bramą ozdobiłem swój garaż.

 • #5415 Odpowiedź

  ryszko

  wiata to dużo mniejsze koszta-ale w zimie czasem ciężko jest odpalić samochód, co prawda w tym roku nie było aż takiego mrozu,ale nigdy nic nie wiadomo a poza tym złodzieje tylko czekają na takie okazje, więc postawiłbym raczej na garaż,zawsze możesz schować kosiarkę, czy narzędzia. nie wiem jak się sprawdza brama segmentowa, ale zastanawiam się jak sprawdza się przesuwna? mamy przesuwną bramę z orsystem butzbach przy wjeździe na posesję jesteśmy bardzo zadowoleni. może ktoś ma podobną w garażu?

Odpowiedz na: Garaż czy wiata
Twoje dane:
Pokaż przyciski
Ukryj przyciski