Drzwi wewnętrzne – Poznań

Główna Fora Drzwi Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne – Poznań

Temat zawiera 8 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  Sebastian 1 miesiąc, 3 tygodnie temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #5333 Odpowiedź

  Michał Skarzewski

  Hej, powoli już wykończamy nasz nowy dom i został jeszcze dobór drzwi wewnętrznych. Chcielibyśmy aby miały spore przeszklenia i były w kolorze wiśni. Czy możecie nam coś doradzić bądź podpowiedzieć. Byłbym bardzo wdzięczny 🙂

 • #5334 Odpowiedź

  Karol454

  Hmmm no ciężko, ponieważ my jednak w mieszkaniu mamy drzwi całkowicie drewniane bez żadnych przeszkleń, ponieważ pełna prywatność w naszej sypialni jak i pokojach dzieci powinna być zachowana. A nawet te specjalnie szyby nawet trochę przepuszczają.

 • #5342 Odpowiedź

  Dawid Oświęcim

  Ostatnio byłem na budowie u znajomego kupił jakieś okna po pierwszej burzy i mocniejszych opadach okna już przeciekały. Właśnie dlatego nie warto iść w najtańsze rozwiązania, tylko zainwestować w naprawdę porządne produkty. Po tym doświadczeniu po prostu udałem się do firmy Domega w Poznaniu po poradę i pomoc w wyborze, aby mi się to nie przytrafiło. Podeszli do tego bardzo profesjonalnie i przyjaźnie. Wszystko zostało mi wytłumaczone i przedstawione według oferty. Po jednym dniu już się zdecydowałem. Od tego momentu mija już 6 miesięcy, a problemów nie ma żadnych.

 • #5359 Odpowiedź

  Rafałonin

  Jak najbardziej firma Domega jest miejscem gdzie możesz liczyć na fachową obsługę i pomoc. W ofercie mają zarówno stolarkę okienną i drzwiową, także możesz znaleźć u nich dobrze przygotowaną ofertę drzwi wewnętrznych jedynie od sprawdzonych producentów z dużym doświadczeniem. Mają dobre ceny i będziesz mógł sam się przekonać, jak to dokładnie w ich przypadku wygląda. Nie zawiedziesz się 😉

 • #5381 Odpowiedź

  MiłoszW

  Drzwi nie powinny być również wybierane na szybko i jak to się mówi „pierwsze z kolei”. Warto poświecić na to trochę czasu, a na pewno w dłuższym okresie czasu wyjdziemy na tym dobrze. Tak jak już było tutaj wspomniane, że pomóc Ci w tym mogą dobrze wykwalifikowane osoby. Nakierują i pomogą wyselekcjonować najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb rozwiązania. Co do opinii na temat wspomnianej firmy Domega i profesjonalizmu zgadzam się całkowicie.

 • #5407 Odpowiedź

  patent
  Uczestnik

  Trzeba spędzić nad wyborem trochę czasu. Nie warto iść do pierwszego punktu i od razu podjąć decyzję. To nie jest zakup spodni. Drzwi później mają służyć przez lata.

  W drzwiach mają być duże przeszklenia. Sam lubię skromniejsze. Nie przez prywatność. To jest dom i sam w sobie jest prywatny. Przed dziećmi, poza pewnymi sytuacjami w sypialni z żoną:) Dzieci póki co też nie muszą zachowywać pełnej prywatności. Mniejsze przeszklenia to też lepsza dźwiękoszczelność. Zaletą przeszkleń jest doświetlanie mniej nasłonecznionego pomieszczenia. Niezaprzeczalny atut.

  Dobre drzwi ze średniej wielkości i dużym przeszkleniem to przykładowo:
  http://erkado.pl/?ch_drzwi=debecja w kolorze Orzech Premium (zbliżone do wiśni)

  http://erkado.pl/?ch_drzwi=floks-3 w kolorze Akacja CPL, Orzech Premium (zbliżone do wiśni)

  http://erkado.pl/?ch_drzwi=hiacynt#prettyPhoto w kolorze Akacja CPL, Orzech Premium (zbliżone do wiśni)

  http://erkado.pl/?ch_drzwi=nemezja w kolorze Akacja CPL, Orzech Premium (zbliżone do wiśni)

  http://www.stolpaw.com.pl/drzwi-wewnetrzne/escape/esc-06 kolor Schlif, Mahagonirot, Maron

  http://www.stolpaw.com.pl/drzwi-wewnetrzne/cool/coo-05 kolor Schlif, Mahagonirot, Maron

 • #5481 Odpowiedź

  Marekk

  Tutaj jeżeli chodzi o firmę Domega to nie mogę zaprzeczyć, bo wyszkolenie obsługi jest na odpowiednim poziomie. Można liczyć na ich wsparcie w zakresie wyboru producenta, dopasowania ich do budżetu itd. Do tego ekipy montażowe naprawdę dobrze radzą sobie z montażem i dotrzymują słowa.

 • #5550 Odpowiedź

  Arika

  Ja już mam swoją ulubioną markę drzwi, a konkretnie mam tutaj na myśli Windoor http://www.windoor.pl . Przede wszystkim w tym przypadku mamy do wyboru wiele modeli wysokiej jakości, zarówno przeszklone, jak i bardziej zabudowane. Ponadto pod kątem cenowym, oferta ta jest także bardzo atrakcyjna, a w trakcie szczególnie dużego remontu, wszelkie oszczędności są bardzo wskazane.

 • #5644 Odpowiedź

  Sebastian

  A ja pozostałbym jednak przy konsultacji, bo każdy z nas ma inne wymagania i też budżet. W tym przypadku będzie można jednak dobrać je indywidualnie pod siebie 🙂

Odpowiedz na: Drzwi wewnętrzne – Poznań
Twoje dane:
Pokaż przyciski
Ukryj przyciski