a jakby tak szklane????

Główna Fora Drzwi Drzwi wewnętrzne a jakby tak szklane????

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  iwi32 3 miesięcy, 1 tydzień temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #5281 Odpowiedź

  LeonM
  Uczestnik

  Mnie ostatnio naszło że chce mieć drzwi szklane przesuwane , natomiast moja żona jest raczej przeciwnikiem . Więc postanowiłem ja przekonać i mi się udało. Zamówiłem z http://www.alkara.pl/ , kolega podebrał pomysł i zamontował sobie w biurze zabudowę taką szklaną.

 • #5311 Odpowiedź

  patent
  Uczestnik

  Alternatywą dla szklanych są drzwi jak Fragi z Erkado:
  http://erkado.pl/?ch_drzwi=fragi
  Podobne ma Stolpaw, chyba wzór Crystal. Tam było mniej szkła i jakieś wzory. Nie mogę tego znaleźć.

 • #5548 Odpowiedź

  Arika

  Moim zdaniem szklane drzwi to na pewno ciekawa koncepcja. Sama jednak wolałabym, aby przeszklenie jednak było otoczone jakąś ramą, w związku z czym chętnie postawiłabym tutaj na drzwi Futuro z oferty Windoor. Bardzo ładnie się prezentują, są solidnie wykonane, a jednocześnie w tej klasie raczej nie znajdziemy produktów w lepszej cenie. Jak Wam się podoba taka propozycja?
  drzwi

 • #5592 Odpowiedź

  iwi32
  Uczestnik

  Ja z kolei jestem ogromną zwolenniczką szkła we wnętrzach. U siebie mam go sporo – szklane panele w kuchni i łazience, bezbrodzikowe kabiny prysznicowe, balustrady przy schodach – długo można wymieniać 🙂 Uważam, że szkło jest bardzo estetycznym rozwiązaniem we wnętrzach. Wystarczy popatrzeć na aranżacje z wykorzystaniem takich drzwi szklanych – tutaj na przykład są ciekawe http://szklane.net/drzwi-szklane/. Nie można im odmówić tego, że są eleganckie i stylowe. No i praktyczne, bo takie szkło wbrew pozorom bardzo łatwo utrzymać w czystości.

Odpowiedz na: a jakby tak szklane????
Twoje dane:
Pokaż przyciski
Ukryj przyciski