Chcesz wymienić drzwi bez potrzeby przeprowadzenia remontu? 
Drażnią cię stare metalowe ościeżnice, ale nie widzisz potrzeby generalnych zmian?

Jest na to świetny sposób:

Nakładki na metalowe ościeżnice

Zalety rozwiązania:
  • bez inwazyjna wymiana, tzw "montaż w kapciach"
  • możliwość zamontowania skrzydeł w standardowych normach- bardzo duży wybór drzwi, dzięki możliwości montowania standardowych skrzydeł.
  • przy zastosowaniu obniżonej normy drzwi, w niektórych przypadkach montaż bez podcinania zestawu
  • wygląd po montażu przybliżony do wyglądu standardowej ościeżnicy regulowanej
Minusy rozwiązania:
  • pomniejszone światło przejścia, jeśli drzwi stare są w standardzie "80" po montażu nakładki światło przejścia wyniesie nie 80cm a 77 cm
  • od strony skrzydła grubsza listwa maskująca(w zasadzie klocek), odstająca od ściany na ok 35mm(3,5cm)- skrzydło wysunięte nieznacznie do przodu od strony otwierania.
Cena w zasadzie nie jest ani plusem ani minusem, ponieważ zestaw z nowymi drzwiami i zamontowaniem, to przybliżony koszt ościeżnicy regulowanej z nowym skrzydłem i wymianą.Biorąc pod uwagę w zasadzie brak innego rozwiązania w sytuacji potrzeby wymiany drzwi bez remontu, jest to wciąż bardzo dobry produkt.

Ogólne podsumowanie rozwiązania

9/10 Zdecydowanie polecamy

Produkt wart swojej ceny.

Ościeżnice nakładkowe kupisz w miastach:

Legnica, Koszalin, Ustka, Sławno, Słupsk/Kobylnica, Szczecin, Warszawasprawdź menu Gdzie kupić   

 

Kliknij i  wybierz drzwi do nakładek na stalowe ościeżnice

Zapraszamy Państwa do wymiany zdań, jeśli ktoś skorzystał z powyższego rozwiązania, na pewno jego opinia będzie bardzo przydatna dla zainteresowanych, jeśli mają Państwo pytania, prosimy śmiało pisać w tej recenzji, będziemy odpowiadać na każde spostrzeżenia.

Polecamy sprawdzić instrukcję montażu ościeżnic nakładkowych :

 

http://topdom.com.pl/wp-content/uploads/2015/01/nakladkowe5-63bc7b25.jpghttp://topdom.com.pl/wp-content/uploads/2015/01/nakladkowe5-63bc7b25-150x150.jpgredakcjaDrzwiPoradnikiChcesz wymienić drzwi bez potrzeby przeprowadzenia remontu? Drażnią cię stare metalowe ościeżnice, ale nie widzisz potrzeby generalnych zmian? Jest na to świetny sposób: Nakładki na metalowe ościeżnice Zalety rozwiązania: bez inwazyjna wymiana, tzw 'montaż w kapciach' możliwość zamontowania skrzydeł w standardowych normach- bardzo duży wybór drzwi, dzięki możliwości montowania standardowych skrzydeł. przy zastosowaniu...Forum, Sklepy, Produkty, Poradniki